Фільтрзгорнути
Фільтр
Фільтрзгорнути
Виробник:
Тип:
К-сть в упаковці:
Довжина шву, мм:
Колір:
Діаметр, мм :
Довжина ручки, см:
Висота скоб, мм:
Підкатегорії
Змінні касети
Змінні касети
Зшиваючі та зшиваюче-ріжучі апарати
Зшиваючі та зшиваюче-ріжучі апарати
Кліпаплікатори та кліпси
Кліпаплікатори та кліпси
Одноразові лапароскопічні троакари
Одноразові лапароскопічні троакари
Всі товари категорії

Ендоскопічна Хірургія

Grany Smith представляє інструментарій та матеріали для ендоскопічної хірургії - найбільш щадного, малотравматичного та безкровного втручання, котрий зводить до мінімуму ускладнення в післяопераційний період.
Наш асортимент включає механічні сшиваюче-ріжучі апарати, троакари, кліпапплікатори та кліпси. Всі матеріали та інструменти характеризує ергономічність, точна координація та можливість роботи однією рукою.
Інструменти виготовлені з висококласних сучасних матеріалів. Апарати мають безліч варіантів висоти закриття дужок для тканин різної щільності. Це запобігає зайвій компресії та ішемії тканин після накладення шва.
Апарати максимально ефективні, їх використання забезпечує надійне та контрольоване накладення швів.
Купити прилади та матеріали для ендоскопічної хірургії всього за пару хвилин можна в онлайн-магазині Grany Smith. Наші фахівці передзвонюють за запитом, консультують і допомагають оформити замовлення. Якщо є питання - замовте зворотний дзвінок або напишіть нам - ми завжди на зв'язку.

Грені Сміт імпортує медичне обладнання та матеріали для загальної та лапороскопічної хірургії, кардіології та стерилізації інструментів. Ми випускаємо хірургічні сітки для герніопластики власної торгової марки.

Наша компанія створила зручний онлайн-магазин, де можна купити медичне обладнання та витратні матеріали, а також організовує окремим розділом майданчик професійного навчання. Тут розмістяться різні хірургічні кейси, публікації провідних фахівців і майстер-класи в області хірургії.

Наші фахівці працювали в транснаціональних компаніях медичної сфери, постійно спілкуються з лікарями - завдяки цьому, ми знаємо, які матеріали та інструменти необхідні та актуальні. Поєднуючи наш досвід і комунікації, ми підбираємо і пропонуємо якісні матеріали та інструменти.