Фільтрзгорнути
Фільтр
Фільтрзгорнути

Гемостатики

Сучасні гемостатики неймовірно полегшують роботу хірургів - як додаткові засоби гемостазу при капілярних, венозних і невеликих артеріальних кровотечах, якщо їх не можна зупинити за допомогою лігування або іншими способами.
Компанія Grany Smith пропонує гемостатичні засоби, що відповідають найвищим вимогам.
Наші коагулянти мають високу ефективність та повністю розсмоктуються.
Вони характеризуються еластичністю та адаптивністю під потрібний розмір, глибину і «рельєф», відмінною фіксацією ( «плавляться» на потрібній ділянці), забезпечують бактерицидний захист протягом усього часу застосування.
Також забезпечують хорошу провідність - можна робити електрокоагуляцію через тканину гемостатика.
З гемостатиками комфортно працювати в рукавичках та інструментами - вони не липнуть. Крім того, їх можна зберігати при кімнатній температурі.
У магазині Grany Smith можна замовити гемостатики онлайн в кілька кліків. Наші фахівці завжди на зв'язку і готові допомогти. Замовте зворотний дзвінок або напишіть нам - ми зв'яжемося з Вами і допоможемо вирішити питання.

Грені Сміт імпортує медичне обладнання та матеріали для загальної та лапороскопічної хірургії, кардіології та стерилізації інструментів. Ми випускаємо хірургічні сітки для герніопластики власної торгової марки.

Наша компанія створила зручний онлайн-магазин, де можна купити медичне обладнання та витратні матеріали, а також організовує окремим розділом майданчик професійного навчання. Тут розмістяться різні хірургічні кейси, публікації провідних фахівців і майстер-класи в області хірургії.

Наші фахівці працювали в транснаціональних компаніях медичної сфери, постійно спілкуються з лікарями - завдяки цьому, ми знаємо, які матеріали та інструменти необхідні та актуальні. Поєднуючи наш досвід і комунікації, ми підбираємо і пропонуємо якісні матеріали та інструменти.