Фільтрзгорнути
Фільтр
Фільтрзгорнути
Виробник:
К-сть в упаковці:
Структура:
Розмір:
Тип поглинання:
Розмір пори :
Товщина:
Вага:
Підкатегорії
Сітки для інтраперитоніального розміщення
Сітки для інтраперитоніального розміщення
Сітки, що не розсмоктуються
Сітки, що не розсмоктуються
Сітки, що частково розсмоктуються
Сітки, що частково розсмоктуються
Всі товари категорії

Хірургічні Сітки

У нашому асортименті можна знайти хірургічні сітки для закриття дефектів фасцій черевної порожнини. Представлені сітки не розсмоктуються (з пропілену) і частково розсмоктуються (з вмістом поліглекапронових волокон). Такі сітки можуть використовуватися в якості ендопротезів для хірургічного зміцнення стінок, як при відкритих операціях, так і при лапароскопії.
Сучасні високоякісні хірургічні сітки мають відмінну біосумісність, біорезістентность і стійкість до інфікування. Сітки досить тонкі, але високоміцні, надійно зміцнюють сполучні тканини і м'язи. Зручна будова і пластичність виключають незручності.
Особлива структура сітки дозволяє вирізати потрібну форму, що не впливає на структуру плетіння волокон.
В онлайн-магазині Grany Smith всього за пару хвилин можна купити хірургічні сітки. Наші фахівці завжди готові проконсультувати і прийняти замовлення. 

Замовте зворотній дзвінок через форму в правому верхньому кутку сторінки або напишіть нам - ми вийдемо на зв'язок і допоможемо вирішити питання.

Грені Сміт імпортує медичне обладнання та матеріали для загальної та лапороскопічної хірургії, кардіології та стерилізації інструментів. Ми випускаємо хірургічні сітки для герніопластики власної торгової марки.

Наша компанія створила зручний онлайн-магазин, де можна купити медичне обладнання та витратні матеріали, а також організовує окремим розділом майданчик професійного навчання. Тут розмістяться різні хірургічні кейси, публікації провідних фахівців і майстер-класи в області хірургії.

Наші фахівці працювали в транснаціональних компаніях медичної сфери, постійно спілкуються з лікарями - завдяки цьому, ми знаємо, які матеріали та інструменти необхідні та актуальні. Поєднуючи наш досвід і комунікації, ми підбираємо і пропонуємо якісні матеріали та інструменти.