Фільтрзгорнути
Фільтр
Фільтрзгорнути
Виробник:
Тип:
К-сть в упаковці:
Розмір:
Форма голки:
Нитка, см:
Голка, мм:
Тип голки:
Колір:
К-сть голок:
Підкатегорії
Шовний, що розсмоктується
Шовний, що розсмоктується
Шовний, що не розсмоктується
Шовний, що не розсмоктується
Всі товари категорії

Хірургічний Шовний Матеріал

Шовний матеріал - найважливіший елемент операцій у всіх областях відкритої хірургії, від якого багато в чому залежить подальше швидке та успішне відновлення тканин.
Хірургічний шовний матеріал, який би він не був - що розсмоктується або нерозсмоктується, мононитка або плетена поліфіламентна нитка, сталева хірургічна проволока або шкірний степлер - повинен відповідати вимогам, серед яких атравматичність, міцність та біосумісність.
Тим, хто хоче купити сучасний шовний матеріал високої якості, ми готові запропонувати великий асортимент різних шовних матеріалів, що відрізняються типом нитки, а також розміром, типом і формою голок.
На сайті Grany Smith представлений широкий асортимент хірургічного шовного матеріалу, що задовольнить будь-які Ваші потреби.
Онлайн-магазин Grany Smith допоможе купити шовні матеріали в кілька кліків. Якщо є питання в підборі матеріалу - замовте зворотний дзвінок або напишіть нам - наші фахівці зв'яжуться з Вами і проконсультують.

Грені Сміт імпортує медичне обладнання та матеріали для загальної та лапороскопічної хірургії, кардіології та стерилізації інструментів. Ми випускаємо хірургічні сітки для герніопластики власної торгової марки.

Наша компанія створила зручний онлайн-магазин, де можна купити медичне обладнання та витратні матеріали, а також організовує окремим розділом майданчик професійного навчання. Тут розмістяться різні хірургічні кейси, публікації провідних фахівців і майстер-класи в області хірургії.

Наші фахівці працювали в транснаціональних компаніях медичної сфери, постійно спілкуються з лікарями - завдяки цьому, ми знаємо, які матеріали та інструменти необхідні та актуальні. Поєднуючи наш досвід і комунікації, ми підбираємо і пропонуємо якісні матеріали та інструменти.