Фільтрзгорнути
Фільтр
Фільтрзгорнути
Виробник:
З лікарським покриттям:
Діаметр стента, мм:
Довжина стента, мм:
Підкатегорії
 Судини головного мозку
Судини головного мозку
Коронарні судини
Коронарні судини
Периферичні судини
Периферичні судини
Серцеві клапани
Серцеві клапани
Всі товари категорії
Катетер балонний дилатацiйний Mozec™ РТА
Артикул: MO3530020
0,00 грн

Серцево-судинна хірургія

В асортименті компанії Grany Smith ендоваскулярна (внутрішньосудинна) хірургія представлена ​​таким інструментарієм: діагностичні провідники, інтродюсери, набори для коронарографії та стенти. Вони відповідають сучасним клінічним вимогам і забезпечують максимальну клінічну ефективність.
Інструментарій виготовлений з високоякісних матеріалів і має рівномірне покриття, яке знижує зусилля при введенні і витяганні.
У магазині Grany Smith можна купити онлайн інструменти для ендоваскулярної хірургії. Наші фахівці завжди на зв'язку і готові допомогти. Замовте зворотний дзвінок або напишіть нам - ми зв'яжемося з Вами і допоможемо вирішити питання.

Грені Сміт імпортує медичне обладнання та матеріали для загальної та лапороскопічної хірургії, кардіології та стерилізації інструментів. Ми випускаємо хірургічні сітки для герніопластики власної торгової марки.

Наша компанія створила зручний онлайн-магазин, де можна купити медичне обладнання та витратні матеріали, а також організовує окремим розділом майданчик професійного навчання. Тут розмістяться різні хірургічні кейси, публікації провідних фахівців і майстер-класи в області хірургії.

Наші фахівці працювали в транснаціональних компаніях медичної сфери, постійно спілкуються з лікарями - завдяки цьому, ми знаємо, які матеріали та інструменти необхідні та актуальні. Поєднуючи наш досвід і комунікації, ми підбираємо і пропонуємо якісні матеріали та інструменти.