Балонний дилатаційний катетер Mozec™ NC Rx PTCA в Granysmith
Балонний дилатаційний катетер Mozec™ NC Rx PTCA в Granysmith
MNC12512 Балонний дилатаційний катетер Mozec™ NC Rx PTCA В наявності
Середній рейтинг від покупців:
Вартість від:
0,00 грн
Відгуки
Оставить отзыв

Опис товару Балонний дилатаційний катетер Mozec™ NC Rx PTCA

MOZECTM NC PTCA показаний для балонної дилатації стенотичної частини коронарної артерії або стенозу обхідного трансплантата з метою поліпшення перфузії міокарда, а також для розширення розширюваних стентів на балоні.

США-FDA затвердили, а також доступні в Китаї, Японії, Канаді, Австралії, Кореї, Латинській Америці, Азії, Близькому Сході та Африці.

Низький профіль введення дистального наконечника 0,019 ”забезпечує розгортання стента навігації. Невеликі плечі на повітряному баллоні допомагають уникнути пошкодження здорової судини, що прилягає до ураження. Вал гіпотрубки MeriStemTM для покращеної підтримки і штовхання з гідрофільним покриттям MeriGlideTM на дистальному валу для плавної відстежуваності. Штампована низькопрофільна смуга RO для маркування для точної видимості. 5 Fr сумісний направляючий катетер і 6 F сумісний для балонну.

Пристрій стерильний, апірогенний, одноразового застосування.
Повторній стерилізації не підлягає.

Галузь застосування. Ендоваскулярна хірургія, інтервенційна кардіологія.

Ви можете залишити отзыв у полях нижче:
Оценка

Грені Сміт імпортує медичне обладнання та матеріали для загальної та лапороскопічної хірургії, кардіології та стерилізації інструментів. Ми випускаємо хірургічні сітки для герніопластики власної торгової марки.

Наша компанія створила зручний онлайн-магазин, де можна купити медичне обладнання та витратні матеріали, а також організовує окремим розділом майданчик професійного навчання. Тут розмістяться різні хірургічні кейси, публікації провідних фахівців і майстер-класи в області хірургії.

Наші фахівці працювали в транснаціональних компаніях медичної сфери, постійно спілкуються з лікарями - завдяки цьому, ми знаємо, які матеріали та інструменти необхідні та актуальні. Поєднуючи наш досвід і комунікації, ми підбираємо і пропонуємо якісні матеріали та інструменти.