Балонний дилатаційний катетер Mozec™ Rx PTCA в Granysmith
Балонний дилатаційний катетер Mozec™ Rx PTCA в Granysmith
MOZ12512 Балонний дилатаційний катетер Mozec™ Rx PTCA В наявності
Середній рейтинг від покупців:
Вартість від:
0,00 грн
Відгуки
Оставить отзыв

Опис товару Балонний дилатаційний катетер Mozec™ Rx PTCA

Балонний дилятаційний катетер MOZEC RX PTCA

MOZEC Rx PTCA катетер призначений для балонної дилатації коронарної артерії або шунтування стенозу трансплантата, тим самим покращуючи перфузію міокарда.

US - FDA схвалений, а також доступний в Китаї, Японії, Канаді, Австралії, Кореї, Латинській Америці, Азії, на Близькому Сході і в Африці.

Ультранизький профіль входу в дистальний наконечник, що забезпечує навігацію в важкодоступних місцях.


Невеликі балонні плечі допомагають уникнути травм здорової судини, прилеглої до ураженої судини. Новий балонний матеріал Novalon TM з багаторазовим згином забезпечує низький профіль обмотки.

Гіпотрубний вал MeriStem TM для поліпшеної підтримки і штовхання з гідрофільним покриттям MeriGlide TM на дистальному кінчику  для плавного відстеження. Штампований низькопрофільний маркер RO для точної видимості. 5 Fr сумісний направляючий катетер і 6 F сумісний для балонну.

Пристрій стерильно, апірогенної, одноразового застосування.

Стерилізація етіленоксидом. Повторної стерилізації не підлягає.


Галузь застосування. Ендоваскулярна хірургія, інтервенційна кардіологія.Ви можете залишити отзыв у полях нижче:
Оценка

Грені Сміт імпортує медичне обладнання та матеріали для загальної та лапороскопічної хірургії, кардіології та стерилізації інструментів. Ми випускаємо хірургічні сітки для герніопластики власної торгової марки.

Наша компанія створила зручний онлайн-магазин, де можна купити медичне обладнання та витратні матеріали, а також організовує окремим розділом майданчик професійного навчання. Тут розмістяться різні хірургічні кейси, публікації провідних фахівців і майстер-класи в області хірургії.

Наші фахівці працювали в транснаціональних компаніях медичної сфери, постійно спілкуються з лікарями - завдяки цьому, ми знаємо, які матеріали та інструменти необхідні та актуальні. Поєднуючи наш досвід і комунікації, ми підбираємо і пропонуємо якісні матеріали та інструменти.