Катетер аспiрацiйний Aspiron™ в Granysmith
Катетер аспiрацiйний Aspiron™ в Granysmith
Катетер аспiрацiйний Aspiron™ в Granysmith
Катетер аспiрацiйний Aspiron™ в Granysmith
ASP6F Катетер аспiрацiйний Aspiron™ В наявності
Середній рейтинг від покупців:
Вартість від:
0,00 грн
Відгуки
Оставить отзыв

Опис товару Катетер аспiрацiйний Aspiron™

Аспіраційний катетер AspironTM це катетер швидкої заміни з подвійним просвітом, забезпечений супутніми девайсами, які включають: аспіраційний шприц, запорний кран і подовжувач трубки. Порт Rx (швидкої заміни) (10 мм в довжину) сумісний з 0.014 (0.36mm) провідником. Проксимальний кінець катетера забезпечений стандартним роз'ємом Люера. 

Проксимальна частина аспіраційного катетера виготовлена з полиимида, має унікальний структурний дизайн, який значно підвищує стійкість до перекручення і забезпечує швидке відновлення, коли вал покривається зламами. Це дозволяє підтримувати потужність аспірації і до здатності проштовхування.

Рентгеноконтрастний маркер на дистальному кінчику забезпечує візуалізацію катетера шляхом рентгеноскопії при введенні в організм.

Пристрій стерильний, апірогенний, одноразового застосування.

Повторній стерилізації не підлягає.

Галузь застосування. Ендоваскулярна хірургія, інтервенційна кардіологія.
Ви можете залишити отзыв у полях нижче:
Оценка

Грені Сміт імпортує медичне обладнання та матеріали для загальної та лапороскопічної хірургії, кардіології та стерилізації інструментів. Ми випускаємо хірургічні сітки для герніопластики власної торгової марки.

Наша компанія створила зручний онлайн-магазин, де можна купити медичне обладнання та витратні матеріали, а також організовує окремим розділом майданчик професійного навчання. Тут розмістяться різні хірургічні кейси, публікації провідних фахівців і майстер-класи в області хірургії.

Наші фахівці працювали в транснаціональних компаніях медичної сфери, постійно спілкуються з лікарями - завдяки цьому, ми знаємо, які матеріали та інструменти необхідні та актуальні. Поєднуючи наш досвід і комунікації, ми підбираємо і пропонуємо якісні матеріали та інструменти.