Стент-система коронарна сiролiмус-елютуюча BioMime™ Morph в Granysmith
Стент-система коронарна сiролiмус-елютуюча BioMime™ Morph в Granysmith
BIM30025060 Стент-система коронарна сiролiмус-елютуюча BioMime™ Morph В наявності
Середній рейтинг від покупців:
Вартість від:
0,00 грн
Специфікація
ВідкритиЗакрити
Відгуки
Оставить отзыв

Опис товару Стент-система коронарна сiролiмус-елютуюча BioMime™ Morph

Biomime Morph TM - це система коронарних стентів Sirolimus Eluting з надзвичайно тонкою товщиною 65 мкм. Наступне покоління SES має новітню гібридну конструкцію із закритими клітинками (на обох кінцях стента) та відкритими клітинками (посередині) - це дозволяє розширювати Морфологію розширенням для адекватної сумісності та менших розсічень ребер.

Biomime Morph TM звужується відповідно до анатомії судини, це допомагає уникнути багаторазового розміщення стента, тим самим зменшуючи ймовірність перелому та рестенозу

Стентова конструкція з нелінійними S-з'єднаннями та роз'ємами Y забезпечує високу гнучкість та адекватний доступ до бічних гілок

Варіантність ширини опори забезпечує оптимальну радіальну міцність. 

Пристрій стерильний, апірогенний, одноразового застосування.

Повторній стерилізації не підлягає.

Галузь застосування. Ендоваскулярна хірургія, інтервенційна кардіологія.
Ви можете залишити отзыв у полях нижче:
Оценка

Грені Сміт імпортує медичне обладнання та матеріали для загальної та лапороскопічної хірургії, кардіології та стерилізації інструментів. Ми випускаємо хірургічні сітки для герніопластики власної торгової марки.

Наша компанія створила зручний онлайн-магазин, де можна купити медичне обладнання та витратні матеріали, а також організовує окремим розділом майданчик професійного навчання. Тут розмістяться різні хірургічні кейси, публікації провідних фахівців і майстер-класи в області хірургії.

Наші фахівці працювали в транснаціональних компаніях медичної сфери, постійно спілкуються з лікарями - завдяки цьому, ми знаємо, які матеріали та інструменти необхідні та актуальні. Поєднуючи наш досвід і комунікації, ми підбираємо і пропонуємо якісні матеріали та інструменти.