Сиролімус-елютуюча коронарна стент-системи Biomime™ в Granysmith
Сиролімус-елютуюча коронарна стент-системи Biomime™ в Granysmith
BIO27529 Сиролімус-елютуюча коронарна стент-системи Biomime™ В наявності
Середній рейтинг від покупців:
Вартість від:
0,00 грн
Специфікація
ВідкритиЗакрити
Відгуки
Оставить отзыв

Опис товару Сиролімус-елютуюча коронарна стент-системи Biomime™

Стент Biomime являє собою сітчасту пружинну трубку зі сплаву Кобальт Хром L605 з лікарським і полімерним покриттям. Лікарський компонент покриття представлений Cіролімусом (рапаміцин). Стент внутрішньосудинний BioMime призначений для усунення стенозуючих уражень для пацієнтів в процесі балонної ангіопластики і забезпечення прохідності крові у пацієнтів з ішемією; збільшення просвіту коронарних артерій різної протяжності та конфігурації.

Сиролімус (Рапаміцин) - антипролиферативное покриття, яке пригнічує клітинний розподіл і перешкоджає рестенозірованія. Сиролімус пригнічує надмірне зростання тканин для профілактики повторних звужень на місці імплантації стента. Приблизно через 90 днів повністю завершується процес імплантації в стінку сосуда. Віддалені результати: у великому дослідженні, в якому брали участь 12 великих клінічних центрів, показали високу ефективність стента. Через 1 рік після установки частота тромбозів стентів - 0%, серцево - судинних подій - 2,6%, повторні операції всього в 1,7% випадків. В результаті ефективного прігнічення надлишкового зростання тканин, просвіт артерії у віддаленому періоді (через 8 міс) звужується всього на 0,18 мм, що відповідає товщині нової тканини на поверхні стента. Стент попередньо встановлений на балонному катетері і розташований між двома смугами платино-ірідійних радіоізотопних маркерів і здатний розправлятися і конфігурувати під впливом тиску балонного катетера системи доставки.

Пристрій стерильний, апірогенний, одноразового застосування.

Повторній стерилізації не підлягає.

Галузь застосування. Ендоваскулярна хірургія, інтервенційна кардіологія.
Ви можете залишити отзыв у полях нижче:
Оценка

Грені Сміт імпортує медичне обладнання та матеріали для загальної та лапороскопічної хірургії, кардіології та стерилізації інструментів. Ми випускаємо хірургічні сітки для герніопластики власної торгової марки.

Наша компанія створила зручний онлайн-магазин, де можна купити медичне обладнання та витратні матеріали, а також організовує окремим розділом майданчик професійного навчання. Тут розмістяться різні хірургічні кейси, публікації провідних фахівців і майстер-класи в області хірургії.

Наші фахівці працювали в транснаціональних компаніях медичної сфери, постійно спілкуються з лікарями - завдяки цьому, ми знаємо, які матеріали та інструменти необхідні та актуальні. Поєднуючи наш досвід і комунікації, ми підбираємо і пропонуємо якісні матеріали та інструменти.