Фільтрзгорнути
Фільтр
Фільтрзгорнути
Підкатегорії
Стерилізаційні системи
Стерилізаційні системи
Додаткові витратні матеріали
Додаткові витратні матеріали
Всі товари категорії
STERRAD® 100NX

STERRAD® 100NX

Артикул: 10104
Артикул: 10104
0,00 грн
STERRAD® NX

STERRAD® NX

Артикул: 10033
Артикул: 10033
0,00 грн
Касети STERRAD®

Касети STERRAD®

Артикул: 10113, 10133, 0144
Артикул: 10113, 10133, 0144
0,00 грн
Біологічний індикатор  STERRAD® CycleSure®
Артикул: CycleSure01
0,00 грн
Бустери STERRAD®

Бустери STERRAD®

Артикул: 15400-020
Артикул: 15400-020
0,00 грн

Стерилізаційне Обладнання

Не всі способи стерилізації підходять для делікатного інструментарію. Так, наприклад, обробка паром може викликати корозію і затупити мікрохірургічні інструменти, пошкодити оптичні елементи ендоскопів та світловодів.
Компанія Grany Smith пропонує систему STERRAD для стерилізації оптичних пристроїв, ендоскопів, відеокамер, відеоскопів, інструментів для мікрохірургії, електричних та електронних пристроїв, ендопротезів, виробів з полімерів та багато чого іншого.
Принцип роботи - стерилізація впливом парів пероксиду водню при низькій температурі в поєднанні з газовою плазмою в контрольованому середовищі. Під час стерилізації не виникають токсичні залишкові речовини, але гарантовано гинуть всілякі мікроорганізми.
Відразу після закінчення циклу стерильно упаковані інструменти готові до використання або зберігання, не вимагаючи додаткового охолодження або аерації протягом тривалого часу.
Витратьте всього кілька хвилин, щоб купити стерилізаційне обладнання в онлайн-магазині Grany Smith - зручно та швидко. Крім того, наші фахівці завжди поруч, щоб допомогти. Замовте зворотній дзвінок просто натиснувши кнопку «Замовити дзвінок» - і ми проконсультуємо Вас та оформимо замовлення.

Грені Сміт імпортує медичне обладнання та матеріали для загальної та лапороскопічної хірургії, кардіології та стерилізації інструментів. Ми випускаємо хірургічні сітки для герніопластики власної торгової марки.

Наша компанія створила зручний онлайн-магазин, де можна купити медичне обладнання та витратні матеріали, а також організовує окремим розділом майданчик професійного навчання. Тут розмістяться різні хірургічні кейси, публікації провідних фахівців і майстер-класи в області хірургії.

Наші фахівці працювали в транснаціональних компаніях медичної сфери, постійно спілкуються з лікарями - завдяки цьому, ми знаємо, які матеріали та інструменти необхідні та актуальні. Поєднуючи наш досвід і комунікації, ми підбираємо і пропонуємо якісні матеріали та інструменти.